منتديات نسوانجي
الـدخول
تسجيل عضويه إستعادة كلمه المرور إبحث بكامل نسوانجي بحث
نسوانجي سكس تيوب مشاهده أونلاين
منتديات نسوانجي
تطبيق اندرويد نسوانجي
عودة   منتديات نسوانجي > الصور الجنسيه و المثيره > صور سكس أجنبي

إضافة رد
 
أدوات الموضوع
قديم 06-10-2018, 05:19 AM
قديم 06-10-2018, 05:19 AM
  #1  
مـــوقـــوف
الجنس : ذكر
الإقامه : Neswangy.net
أنجذب لـ : النساء
مشاركات : 7,925

مـــوقـــوف

الإقامة : Neswangy.net
المشاركات : 7,925
الجنس : ذكر
أنجذب لـ : النساء
Heart_Of_Dick غير متصل

افتراضي نادية على بورنو ستار باكستانية وتكة





نادية علي (Nadia Ali) ممثلة بورنو امريكية من اصل باكستانى

اتولدت يوم 22 يوليو 1991 فى مدينة ترنتون بولاية نيو جيرسى الامريكية .
نادية علي كانت عايشة وسط عيلتها الباكستانية ،
وبعد كده سافرت لمدينة سان فرانسيسكو بولاية كاليفورنيا واشتغلت هناك كوافيرة .
وفى سنة 2013 اشتغلت رقاصة استربتيز فى كباريه مشهور فى نفس المدينة
وكانت بتقبض 500 دولار امريكانى فى اليوم .
فى سنة 2015 دخلت نادية علي فى مجال البورنو ومثلت 20 فيلم بورنو
كان اشهرهم فيلم Women of the Middle East ،
وكانت بتقول انها بتحب ممارسة مشاهد السكس الفردى و الليزبيان علشان الناس تعرف ان الستات الباكستانيات مثيرات جنسيا و سكسى .
فى سنة 2016 اعتزلت نادية علي شغلها فى مجال البورنو
بعدما اتعرض عليها تمثل مشهد ممارسة السكس وهى لابسة الحجاب مع راجل يشبه دونالد ترامب رئيس امريكا
اللى كان وقتها لسه مترشح لانتخابات رياسة امريكا سنة 2016 عن الحزب الجمهورى فى امريكا ،
واعتبرت وقتها ان دى إهانة .
نادية علي كانت المفروض تقدم عروض استربتيز فى كباريهات ولاية فلوريدا فى صيف 2016 ،
لكن بعدما حصل الهجوم المسلح على كباريه لممارسة اللواط و الليزبيان فى مدينة اورلاندو بولاية فلوريدا يوم 12 يونيو 2016
اتلغت العروض دى بسبب الخوف من ردود افعال عنيفة
خصوصا بعد التهديدات بالقتل اللى كانت اتعرضت لها نادية علي قبل كده .
نادية علي اعتبرت ان دخولها فى مجال البورنوجرافى كان خطوة مفيدة ليها علشان توصل للشهرة
وتقدر تدخل فى مجالات تانية تاخد منها مكاسب مادية اكتر ،
وعلشان كده دخلت فى مجال الموضه عن طريق شركة Refinery29 .


Babe Name: Nadia Ali
Profession: Porn Star
Feature Dancer: No
Ethnicity: Asian
Country of Origin: Pakistan
Province / State:
Place of Birth: New Jersey
Date of Birth: July 22, 1991 (26 years old)
Astrological Sign: Cancer (Jun 21 - Jul 22)
Aliases: Heena
Eye Color: Brown
Hair Color: Black
Height: 160 cm - 5 feet and 3 inches
Weight: 59 kg - 130 lbs
Measurements: 32C-25-42
Fake boobs: No
Career Status: Active
Career Start And End 2015 - 2018 (3 Years In The Business)
Shoe Size: 8 (U.S. & Canada Women Size) ?
Tattoos: None
Piercings: Navel; left nostril
Model Agency: Model Agency Profile
Social Network Links
Twitter
Facebook
Instagram
الصور























































































تحياتى




رد مع اقتباس
قديم 06-10-2018, 06:21 AM
قديم 06-10-2018, 06:21 AM
  #2  
الصورة الرمزية لـ أفندينا
جنـرال نســوانجـي
الجنس : ذكر
الإقامه : فى كل مكان بجسم الست
مشاركات : 123,032

جنـرال نســوانجـي
 
الصورة الرمزية لـ أفندينا

الإقامة : فى كل مكان بجسم الست
المشاركات : 123,032
الجنس : ذكر
أفندينا غير متصل

افتراضي رد : نادية على بورنو ستار باكستانية وتكة

تسلم ايدك على الصور الجميلة
__________________
رد مع اقتباس
قديم 06-10-2018, 11:42 PM
قديم 06-10-2018, 11:42 PM
  #3  
الصورة الرمزية لـ fuckr5
نسوانجي مميز
الجنس : ذكر
الإقامه : نسوانجي
مشاركات : 184

نسوانجي مميز
 
الصورة الرمزية لـ fuckr5

الإقامة : نسوانجي
المشاركات : 184
الجنس : ذكر
fuckr5 غير متصل

افتراضي رد : نادية على بورنو ستار باكستانية وتكة

فعلا صور رائعه لناديا بالاضافه لانها جميله دا هي الاخري
رد مع اقتباس
قديم 06-10-2018, 11:53 PM
قديم 06-10-2018, 11:53 PM
  #4  
الصورة الرمزية لـ الليل متاح
نسوانجي مميز
الجنس : ذكر
أنجذب لـ : بايسكشوال
مشاركات : 295

نسوانجي مميز
 
الصورة الرمزية لـ الليل متاح

المشاركات : 295
الجنس : ذكر
أنجذب لـ : بايسكشوال
الليل متاح غير متصل

افتراضي رد : نادية على بورنو ستار باكستانية وتكة

خسارتها في الاعتزال ��
رد مع اقتباس
قديم 06-10-2018, 11:55 PM
قديم 06-10-2018, 11:55 PM
  #5  
مـــوقـــوف
الجنس : ذكر
الإقامه : نسوانجي
أنجذب لـ : النساء
مشاركات : 283

مـــوقـــوف

الإقامة : نسوانجي
المشاركات : 283
الجنس : ذكر
أنجذب لـ : النساء
الكبيررر غير متصل

افتراضي رد : نادية على بورنو ستار باكستانية وتكة

موضوع جميل استمر في الرفع من هذه الموضوعات
رد مع اقتباس
إضافة رد
مواضيع ذات صلة
الموضوع الكاتب المنتدي المشاركات المشاركة الأخيرة
صور سحاقية باكستانية مع عشيقتها toni1 قسم السحاق 1 02-07-2018 03:52 PM
نيك محجبة باكستانية في البراري toni1 صور سكس عربي 3 08-07-2016 04:13 PM
حجابية باكستانية في لندن أفندينا صور سكس عربي 8 03-03-2016 02:04 AM
اكتر ممثله بورنو بتحبها و اكتر واحدة شبهك !!!? fuker1 فضفضة و تجارب نسوانجي السكسيه 22 07-23-2015 03:59 AM
طـــيـــــــز محجبة باكستانية بجننننننننن ... عاشق الدبر المواضيع المخالفه والغير مطابقه 3 09-12-2012 05:11 PM



أدوات الموضوع


شارك الموضوع

دالّة الموضوع
باكستانية, بورنو, زبار, واحدة, وتكة
Neswangy Note

التوقيت حسب جرينتش +1. الساعة الآن 11:04 PM.

Warning: You must be 18 years or older to view this website - الخصوصيه - الضوابط - DMCA